Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown

ex. Howard Johnson Diplomat Hotel
Αμπού Ντάμπι, Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα View on map
8.0 Πολύ καλό Βασισμένο σε 1313 σχόλια
Από US$ 47 US$ 40 ανά νύχτα
Όφελος 14%
Άφιξη
26 Σεπ 2026
Αναχώρηση
27 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
  • Δωρεάν ακύρωση
    σε πολλά δωμάτια
  • Χωρίς έξοδα κράτησης
    Πληρωμή στο ξενοδοχείο
  • Ασφαλής κράτηση
    Τα δεδομένα σας είναι ασφαλή
  • Εγγύηση καλύτερης τιμής
    Βρήκατε καλύτερη τιμή;

Γιατί οι επισκέπτες επιλέγουν το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown

  • Θάλασσα & Κορνίς
    Θέα από τα δωμάτια
  • Τέμενος Σεΐχη Ζάιντ
    Σε κοντινή απόσταση
  • Αίθουσες συσκέψεων
    Χωρητικότητα 250 ατόμων
  • Σπα & σάουνα
    Ατμόλουτρο & μασάζ
  • Νυχτερινό κέντρο
    DJ & ζωντανή μουσική
  • Υπηρεσία φύλαξης
    Παιδική φροντίδα

Επισκόπηση

Παρέχοντας Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους, το ξενοδοχείο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown απέχει περίπου 6 χλμ. από το Μουσείο του Λούβρου του Άμπου Ντάμπι. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει εστιατόριο αλακάρτ που σερβίρει πιάτα διεθνούς κουζίνας και είναι περίπου 9 λεπτά με τα πόδια από τους Κήπους της Πρωτεύουσας.

Αυτό το άνετο ξενοδοχείο 3 αστέρων έχει κεντρική τοποθεσία, περίπου 2 χλμ. από το Παλάτι Al Manhal. Το Εμπορικό Κέντρο Abu Dhabi Mall σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ Al Mariah Cinema 200 μέτρα από το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown. Η περιοχή περιλαμβάνει επίσης φυσικά αξιοθέατα, όπως Πάρκο Al Khaldiyah, περίπου 3 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Η στάση λεωφορείων Ruwais Adnoc απέχει 150 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο.

Το άνετο ξενοδοχείο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown υποδέχεται τους πελάτες σε 120 δωμάτια εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα δωμάτια είναι εξοπλισμένα με μοντέρνα μπάνια. Οι ανέσεις στο μπάνιο περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Στο εστιατόριο Diplomat θα βρείτε διαθέσιμες επιλογές φαγητού για μεσημεριανό. Το κατάλυμα διαθέτει lounge μπαρ με μεγάλη ποικιλία από παγωμένα ποτά.

  • Άφιξη
    από 14:00 έως 23:59
  • Αναχώρηση
    έως 12:00
  • Κατηγορία ξενοδοχείου
    3 αστέρων
Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown
Οι συμβουλές μας

Πρέπει να κάνετε κράτηση στο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown;

Ιδανικό για εσάς αν
  • θέλετε διεθνές φαγητό - το εστιατόριο Diplomat σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό με χαλάλ και χορτοφαγικές επιλογές.
  • προτιμάτε ένα ξενοδοχείο με κέντρο ευεξίας, που περιλαμβάνει σάουνα, ατμόλουτρο και ποικιλία μασάζ.
  • θέλετε να είστε κοντά στην παραλία, που απέχει 950 μέτρα, και σε στάση λεωφορείου στα 550 μέτρα.
Ίσως να το προσπεράσετε αν
  • ταξιδεύετε με κατοικίδιο - το ξενοδοχείο δεν επιτρέπει την είσοδο ζώων.
  • χρειάζεστε ελεύθερο χώρο στάθμευσης - το ξενοδοχείο δεν διαθέτει χώρο στάθμευσης στον χώρο του.
Ιδανικό για
  • ένα lounge bar με παγωμένα ποτά στο κέντρο του Άμπου Ντάμπι

Παροχές του Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown

Γενικά
  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
  • Κομμωτήριο
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί
  • Κλειδί
Γεύματα
  • Βραστήρας
  • Πρωινό στο δωμάτιο
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge
Αθλήματα και Αναψυχή
  • Ζωντανή ψυχαγωγία
  • Νυχτερινό κλαμπ
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σάουνα
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Μασάζ πλάτης
  • Μασάζ κεφαλής
  • Μασάζ σε όλο το σώμα
  • Μασάζ πελμάτων
  • Κέντρο γυμναστικής
Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Υπηρεσίες επισκεπτών
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Ενοικίαση αυτοκινήτου
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
  • Ποτό καλωσορίσματος
  • Επαγγελματικό κέντρο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Φαξ/φωτοτυπικό
Ανέσεις δωματίου
  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πτυσσόμενα κρεβάτια
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Βρεφικές κούνιες

Πολιτικές

Το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown εφαρμόζει τους παρακάτω όρους σε όλες τις κρατήσεις.
Check-in / Check-out
Άφιξη
από 14:00 έως 23:59
Αναχώρηση
έως 12:00
Σημαντικές πληροφορίες
  • Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
  • Η μέγιστη χωρητικότητα επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.

Συχνές ερωτήσεις

Ένα δωμάτιο στο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown κοστίζει περίπου 92$.
Το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο προσφέρει Σουίτα με κρεβάτι queen-size, Δωμάτιο με κρεβάτι king-size και Δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια στους πελάτες του.
Το κέντρο του Αμπού Ντάμπι απέχει 4 χλμ. από το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο.
Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Al Bateen και απέχει 20 χλμ. από το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο.
Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Ruwais Adnoc απέχει 150 μέτρα από το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο.
Τα δημοφιλή αξιοθέατα κοντά στο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο περιλαμβάνουν Κέντρο Επισκεπτών Qasr Al Hosn, Εμπορικό Κέντρο World Trade Center Mall, Εμπορικό Κέντρο Abu Dhabi Mall και πολλά άλλα.
Τα εστιατόρια που βρίσκονται κοντά στο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown περιλαμβάνουν C House Lounge Cafe και Sayhoun Oriental Food Restaurant.
Μπορείτε να χρησιμοποιείτε American Express, Visa και MasterCard για πληρωμή στο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο.
Το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο έχει δωμάτιο με ατμόλουτρο (σάουνα), κουρείο και ζωντανές παραστάσεις.
Μερικά δωμάτια του Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο είναι εξοπλισμένα με δωρεάν Wi-Fi, μίνι μπαρ και αίθουσα αναμονής.
Ναι, το Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο υιοθετεί δωρεαν ακύρωση.
Ναι, στο Howard Johnson By Wyndham Abu Dhabi Downtown Ξενοδοχείο υπάρχει ανελκυστήρας.

Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας

Ευχαριστώ για την εγγραφή

Κλείσιμο
Άφιξη
26 Σεπ 2026
Αναχώρηση
27 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
Επιλέξτε τις ημερομηνίες
για να δείτε τις προσφορές